Akcja - Konsultacja

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

20 grudnia 2021

Konsultacje społeczne dotyczące planowania przestrzennego rozpoczęliśmy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie oraz w szkole filialnej w Mostkowie, prezentując młodemu pokoleniu zasady działania strony www.konsultacje.lukta.com.pl , za pośrednictwem której osoby zainteresowane mają możliwość bezpośredniego wzięcia udziału w kształtowaniu przestrzeni Gminy Łukta, nie wychodząc z domu. Wystarczy jedynie się zarejestrować, a następnie poczynić uwagi. Pamiętaj: TWÓJ GŁOS JEST WAŻNY!

Podczas trwających już konsultacji społecznych dyskutujemy o tym, czy:

  • w Kotkowie na dz. ew. 16/2-16/8 zamieniamy las na teren pod domki letniskowe??
  • we Florczakach na dz. ew. 194/1, 195/1, 302/2 i 303/1 powiększamy cmentarz??
  • podoba się nam nowe studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego??

Przypominamy, że jeżeli droga on-line na przekazanie nam twojej cennej uwagi nie jest tą właściwą, posiadamy wydrukowane formularze, które następnie należy przekazać pracownikowi Referatu Gospodarki Terenowej lub wysłać skan na adres konsultacje@lukta.com.pl.

 

O możliwościach kształtowania charakteru naszej okolicy na spotkaniu w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukcie, poinformowaliśmy również SOŁTYSÓW, którzy zobowiązali się sumiennie przekazać informację w sołectwach dotyczącą standardów konsultacji społecznych. Wspólnie dyskutowaliśmy o tym, że strona www.konsultacje.lukta.com.pl jest platformą internetową wspierającą efektywne i skuteczne podejmowanie decyzji i to razem!

Infolinia pod numerem 89 544 40 81 czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30

Nasza praca dla rozwoju Gminy Łukta nie kończy się w internecie! Już dziś zapraszamy na spotkania otwarte połączone ze spacerami badawczymi, które odbędą się według grafików przedstawionych na plakatach i ulotkach.

Przyjdź! Wypowiedź się! Twój głos się liczy!

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Logo konsultacje

    Logo konsultacje

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-12-20
Data publikacji:2021-12-20
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3308