„Gdzie szukać wsparcia z Funduszy Europejskich na założenie działalności gospodarczej?”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

17 października 2017

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne nt. „Gdzie szukać wsparcia z Funduszy Europejskich na założenie działalności gospodarczej?”, na którym zaprezentowane będą możliwości wsparcia na założenie działalności gospodarczej.

Spotkanie odbędzie się 30 października 2017 r. w godz.10:00-12:45 w Hotelu Młyn, ul. Kościuszki 132, Elbląg

Warunki uczestnictwa:

  1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy lpielblag@warmia.mazury.pl do 26 października 2017 r. do godz. 14:00 Potwierdzenie mailowe przesłane przez organizatorów spotkania po zakończeniu rekrutacji.
  2. W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet za zgłoszone a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa. Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.

Program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego: http://rpo.warmia.mazury.pl/artykul/2986/spotkanie-informacyjne-gdzie-szukac-wsparcia-z-funduszy-europejskich-na-zalozenie-dzialalnosci-gospodarczej

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-10-17
Data publikacji:2017-10-17
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:800