Skład Rady Gminy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Skład Rady Gminy Łukta w kadencji 2018 - 2023

 

  1. Drozdowska Marta Katarzyna - Przewodniczący Rady Gminy
  2. Zając Małgorzata Maria - V-ce Przewodniczący Rady Gminy
  3. Bigus Piotr
  4. Czajkowski Bogdan
  5. Dzieniszewski Tadeusz
  6. Gancewski Wacław
  7. Ignatowicz Maria
  8. Jurkiewicz Adam
  9. Kosiniak Karol
  10. Marciniak Mariusz
  11. Pampuch Jarosław
  12. Piotrak Elżbieta
  13. Ruść Ryszard Mirosław
  14. Świerczyńska Małgorzata
  15. Urbaszek Barbara

Imię i Nazwisko Radnego wybranego w danym okręgu oraz numer telefonu do kontaktu

 

Numer okręgu

 

Granice okręgu

 

Imię i Nazwisko 

Radnego i nr telefonu

 

1

ŁUKTA ul. Słoneczna

Maria Ignatowicz

tel. 

 

2

ŁUKTA ul. Akacjowa, Cisowa, Dębowa, Jabłoniowa, Jeziorna, Jodłowa, Klonowa, Kwiatowa,  Leśna, Lipowa, Łukowa, Modrzewiowa, Olsztyńska, Polna, Różana, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Warmińska, Warszawska, Wiśniowa, Zielona,

Elżbieta Piotrak

tel. 508133839

Elżbieta Piotrak

3

ŁUKTA ul. Krótka, Ostródzka, Spacerowa, Wąska, Zagrodowa;  STRZAŁKOWO 

 

Ryszard Mirosław Ruść

Przewodniczący Komisji skarg, wniosków i petycji

tel. 504271389

 

Mirosław Ruść

4

ŁUKTA ul. Brzozowa, Cicha, Kościelna, Mazurska, Poprzeczna; DRAGOLICE; KOMOROWO 

Małgorzata Maria Zając

tel. 501837014

 

Małgorzata Zając

5

PELNIK ; SKWARY

Jarosław Pampuch

tel. 

 

6

DĄG; MOLZA

Wacław Gancewski

Przewodniczący Komisji Budżetowej

tel. 667087206

Wacław Gancewski

7

WORLINY; SPÓRKA; WYNKI; PUPKI

Piotr Bigus

tel. 

 

 

8

TABÓRZ; MARKUSZEWO; NIEDŹWIADY; SZELĄG; PLICHTA; ORLIK

Mariusz Marciniak

tel. 

 

9

RAMOTY; NOWE RAMOTY; CHUDY DWÓR

Marta Drozdowska

Przewodnicząca Rady Gminy

tel. 507066515

Marta Drozdowska

10

MOSTKOWO; MARONIE; SOBNO

Barbara Urbaszek

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej

tel. 516089647

Barbara Urbaszek

11

GLĘDY

Małgorzata Świerczyńska

Przewodnicząca Komisji Samorządowej

tel. 506256797

Małgorzata Świerczyńska

12

ZAJĄCZKOWO; KOJDY; LUSAJNY; TROKAJNY

Tadeusz Dzieniszewski

Przewodniczący Komisji Rolnictwa

tel. 89 6475685

Tadeusz Dzieniszewski

13

KOZIA GÓRA; GUCIN;

Adam Jurkiewicz

tel. 

 

14

FLORCZAKI

Karol Kosiniak

tel. 

 

15

KOTKOWO; BIAŁKA; NOWACZYZNA; SWOJKI

Bogdan Czajkowski

tel. 

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-12-13
Data publikacji:2016-12-13
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3602